Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa

HoReCup AICR Warszawa to drużyna tenisa stołowego, stworzona przez hotelarzy i partnerów branży HoReCa, która bierze udział w rozgrywkach piątej ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Inicjatorami powstania i opiekunami drużyny, a także aktywnymi zawodnikami są Marcin Gałązka, prezes stowarzyszenia AICR Polska i Miłosz Stanisławski, dyrektor hotelu Sound Garden. 

W grudniu odbył się pierwszy oficjalny trening tej ligowej drużyny tenisa stołowego. Powstała ona jako rozwinięcie inicjatywy HoReCup – amatorskiej ligi branży HoReCa powołanej do życia w 2015 roku przez Miłosza Stanisławskiego wraz zespołem Sound Garden Hotel. Od tego czasu w ramach HoReCup zorganizowano kilkanaście turniejów tenisa stołowego. Najbardziej aktywnym zawodnikom zaproponowano stworzenie wspólnej drużyny w przedsionku profesjonalnego świata tenisa stołowego – V lidze Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. 

Pełny skład drużyny: http://ligi.mzts.pl/druzyna/4/29/304/horecup-aicr-warszawa/

Podczas treningu, drużyna odebrała oficjalne stroje od swojego sponsora Salesianer Miettex, reprezentowanego przez Roberta Żołędziewskiego, polskiego aktora znanego z głównych ról w filmach m.in. Rh+, Skorumpowani czy Tajemnica Westerplatte. 

AICR Polska to polski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Klasy Lux i Premium. W Polsce działa od 2016 roku z inicjatywy Marcina Gałązki, obecnie zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie, który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia. AICR Polska skupia obecnie ok 30 członków, pasjonatów hotelarstwa z całej Polski, którzy uczestniczą w organizacji profesjonalnych szkoleń, spotkań motywacyjnych oraz promują wzorce hotelarstwa na najwyższym poziomie.

źródło: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

fot. materiały prasowe

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Poradnik hotelarza
Tagi
Data dodania
10 stycznia 2018

Podobne artykuły

Sheraton z nowym logo

20 marca 2019

Sieć hoteli Sheraton wprowadziła nowe logo. Poprzednie funkcjonowało przez pięć dekad. W nowym logo zachowano charakterystyczną literę "S", zmieniono krój pisma na bardziej nowoczesny oraz dodano rok założenia

przeczytaj całość

DoubleTree by Hilton Łódź z nowym dyrektorem generalnym

12 marca 2019

1 marca funkcję Dyrektora Generalnego DoubleTree by Hilton Łódź objął Dominik Chrapek, który jest związany z hotelem od ponad sześciu lat. Od grudnia 2018 r. jest także Wiceprezesem Zarządu spółki Film Hotel, która zarządza obiektem.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl