Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa

HoReCup AICR Warszawa to drużyna tenisa stołowego, stworzona przez hotelarzy i partnerów branży HoReCa, która bierze udział w rozgrywkach piątej ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Inicjatorami powstania i opiekunami drużyny, a także aktywnymi zawodnikami są Marcin Gałązka, prezes stowarzyszenia AICR Polska i Miłosz Stanisławski, dyrektor hotelu Sound Garden. 

W grudniu odbył się pierwszy oficjalny trening tej ligowej drużyny tenisa stołowego. Powstała ona jako rozwinięcie inicjatywy HoReCup – amatorskiej ligi branży HoReCa powołanej do życia w 2015 roku przez Miłosza Stanisławskiego wraz zespołem Sound Garden Hotel. Od tego czasu w ramach HoReCup zorganizowano kilkanaście turniejów tenisa stołowego. Najbardziej aktywnym zawodnikom zaproponowano stworzenie wspólnej drużyny w przedsionku profesjonalnego świata tenisa stołowego – V lidze Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. 

Pełny skład drużyny: http://ligi.mzts.pl/druzyna/4/29/304/horecup-aicr-warszawa/

Podczas treningu, drużyna odebrała oficjalne stroje od swojego sponsora Salesianer Miettex, reprezentowanego przez Roberta Żołędziewskiego, polskiego aktora znanego z głównych ról w filmach m.in. Rh+, Skorumpowani czy Tajemnica Westerplatte. 

AICR Polska to polski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Klasy Lux i Premium. W Polsce działa od 2016 roku z inicjatywy Marcina Gałązki, obecnie zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie, który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia. AICR Polska skupia obecnie ok 30 członków, pasjonatów hotelarstwa z całej Polski, którzy uczestniczą w organizacji profesjonalnych szkoleń, spotkań motywacyjnych oraz promują wzorce hotelarstwa na najwyższym poziomie.

źródło: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

fot. materiały prasowe

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Poradnik hotelarza
Tagi
Data dodania
10 stycznia 2018

Podobne artykuły

Ile potrwa hossa na rynku hotelowym?

16 listopada 2018

W Polsce z roku na rok przybywa turystów, jaki i hoteli oraz miejsc noclegowych. W ciągu trzech kwartałów 2018 r. najwięcej nowych obiektów, pojawiło się w Warszawie (20,5% wzrost względem 2017 r.), Krakowie (8,5%) i Trójmieście (7,6%). Według prognoz zawartych w najnowszym raporcie "Rynek hoteli i condohoteli w Polsce 2018" firmy Emmerson Evaluation, rynek jeszcze wciąż ma się dobrze, choć największą falę wzrostu ma już jednak za sobą.

przeczytaj całość

Sieć Focus Hotels zaprasza do nowego hotelu w Poznaniu

5 października 2018

Wraz z początkiem października nastąpiło oficjalne otwarcie hotelu Focus Poznań. Komfortowy 3-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Serafitek 4 to pierwszy hotel sieci w województwie wielkopolskim. Do dyspozycji gości oddano 92 pokoje, w tym pokoje premium z widokiem na panoramę miasta oraz nowoczesne zaplecze konferencyjne.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl