Kalendarium | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Wybierz datę

MADE Restaurant w Gdyni

28 listopada 2018
Miejsce: Hotel Courtyard by Marriott w Gdyni
Organizator: Made Restaurant

Lokalne spotkania liderów polskiej gastronomii w 2018 roku przebiegają pod wspólnym hasłem BĄDŹ TRZY KROKI PRZED I... ZARABIAJ. Precyzyjnie dobrani eksperci - praktycy już 28 listopada w Hotel Courtyard by Marriott w Gdyni, podczas prelekcji podzielą się swoimi sposobami, narzędziami i doświadczeniem. Kogo posłuchacie?

przeczytaj całość

3. Światowy Szczyt Szefów Kuchni

25 listopada 2018
Miejsce: Monako
Organizator: Informa Exhibitions

3. Światowy Szczyt Szefów Kuchni (Chefs World Summit) odbędzie się w dniach 25-27 listopada w Monako. Redakcja Poradnika Restauratora już po raz trzeci jako jedyny patron medialny z Polski specjalnie dla Was wspólnie z organizatorem przygotowała darmowe pakiety rejestracyjne. Wystarczy wejść na stronę www. chefsworldsummit.com i w rejestracji podać kod PORAD18. Zachęcamy do udziału.

przeczytaj całość

Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2018

21 listopada 2018
Miejsce: Poznań
Organizator: Unilever Food Solutions

21 listopada w Poznaniu odbędzie się finał 14. edycji konkursu kulinarnego dla uczniów szkół gastronomicznych Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2018. Tematem konkursu jest danie główne z indyka z podrobami drobiowymi i dowolnym produktem Knorr Professional. Konkurs składa się z 3 etapów.

przeczytaj całość

Les Chefs en Or

11 listopada 2018
Miejsce: Paryż
Organizator: Transgourmet

11 i 12 listopada europejscy szefowie kuchni będą walczyć w prestiżowym konkursie Les Chefs en Or podczas targów EquipHotel w Paryżu. Polscy reprezentanci w kategorii szef kuchni i uczeń to Ernest Jagodziński i Emil Guzik. Przed rywalizacją trenują w Instytucie Kulinarnym Transgourmet w Piasecznie pod Warszawą, który został niedawno uruchomiony.

przeczytaj całość

Street Food Spot

9 listopada 2018
Miejsce: Poznań
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Już tradycją stało się, że święto fanów ulicznego jedzenia oraz piw kraftowych odbywa się późną jesienią. Nie inaczej będzie i w tym roku. Na zwiedzających organizatorzy czekają 9 i 10 listopada wraz z całą gamą wszelkich atrakcji.

przeczytaj całość

Targi HORECA® w Krakowie

7 listopada 2018
Miejsce: Kraków
Organizator: Targi w Krakowie

26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 16. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® odbędą się w terminie 07-09 listopada w Krakowie.

przeczytaj całość

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl