Nowa Dyrektor Hilton Garden Inn Kraków Airport | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Nowa Dyrektor Hilton Garden Inn Kraków Airport

Od 8 marca br. Kaja Wachowska, która dotychczas pełniła funkcję Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu, zastąpiła na tym kluczowym stanowisku Artura Trukawińskiego.

Z branżą hotelarską związana jest od prawie dziesięciu lat. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2008 roku jako Sales Coordinator w Hekon Hotele Ekonomiczne S.A., a następnie w hotelu Novotel Kraków Centrum, gdzie w kolejnych latach pracowała jako Corporate Sales Manager. Karierę kontynuowała w Euro-Hotele Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch hoteli przynależących do sieci Hilton Worldwide - DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton Kraków. W czerwcu 2016 rozpoczęła pracę w balickim Hilton Garden Inn Kraków Airport - kierując działem sprzedaży i marketingu odpowiadała za realizację planów sprzedażowych oraz budowanie wizerunku hotelu i restauracji L’atmosphere. 

Dyrektor Generalna będzie odpowiedzialna m.in. za dalsze umacnianie pozycji tego biznesowego obiektu zlokalizowanego przy krakowskim lotnisku oraz budowanie zespołu profesjonalistów z pasją do gościnności. Objęcie funkcji Dyrektora Hotelu przez Kaję Wachowską doskonale wpisuje się także   w nową strategię marki Hilton promującą kobiety #WomanAtHilton.

Nowa Dyrektor jest absolwentką Administracji Publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program” oraz „EMEA Focus Service GM & Sales Leader Program” realizowany przez sieć Hilton.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Poradnik hotelarza
Tagi
Data dodania
23 maja 2018

Podobne artykuły

Przy lotnisku w Poznaniu powstanie nowy hotel

27 lipca 2018

Spółka Chopin Airport Development podpisała umowę z firmą Warbud na budowę hotelu marki Moxy, należącej do sieci Marriott International. Obiekt ma być uruchomiony pod koniec przyszłego roku w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

przeczytaj całość

Hotelowa rewolucja technologiczna

24 lipca 2018

Robot w roli konsjerża albo portiera, pokój obsługiwany za pomocą własnego smartfona, wirtualna wizyta w hotelowych wnętrzach, czy pomoc elektronicznego asystenta w wyszukiwaniu informacji o miejscowych atrakcjach to wyznaczniki zapoczątkowanej już transformacji technologicznej w światowym hotelarstwie.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl