Nowe kawiarnie Starbucks w Gdańsku i Jankach | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Nowe kawiarnie Starbucks w Gdańsku i Jankach

Starbucks umacnia swoją pozycję w Polsce i otwiera dwie kolejne kawiarnie, tym razem w Gdańsku i Jankach pod Warszawą. Nowe lokalizacje potwierdzają strategię rozwoju sieci, która poszerza dostępność kaw Starbucks dla swoich Gości w największych miastach oraz otwiera swoje kawiarnie w mniejszych miastach, w których dotychczas jako marka nie była obecna.

Obie kawiarnie Starbucks zostały otwarte w piątek 27 lipca. Gdańska kawiarnia znajduje się przy ulicy Długiej 66, natomiast lokal w Jankach otwarto w Centrum Handlowym Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3. Oba miejsca to atrakcyjne lokalizacje, w których Starbucks spodziewa się częstych wizyt swoich fanów.

– Cieszymy się, że w nowej lokalizacji w Gdańsku oraz w pierwszej kawiarni Starbucks otwartej
w Jankach możemy zaoferować naszym Gościom unikalne kawowe doświadczenia. Każda kawiarnia Starbucks to dla nas obsługa na najwyższym poziomie oraz kawa od początku do końca przygotowywana przez nas samych z wysokiej jakości ziaren 100% Arabica, pozyskiwanych
w zrównoważony sposób ze sprawdzonych plantacji. –
mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.

W obu kawiarniach przygotowano 50 miejsc siedzących dla Gości. Nowoczesne wnętrza obu lokali to przestrzeń przeznaczona do różnych aktywności. W kawiarniach można przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub znaleźć odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, pracy i nauki. Wystrój każdego lokalu to połączenie charakterystycznych dla marki kolorów, elementów wykończenia i grafik, nawiązujących do procesu powstawania ziaren kawy.

W menu kawiarni znalazły się najwyższej jakości kawy przygotowywane ze 100% ziaren Arabica, którą wyszkoleni bariści dopasują do upodobań każdego Gościa. Poza fanami cappuccino i caffè latte,
w kawiarni odnajdą się także miłośnicy sezonowych napojów kawowych, takich jak Cold Brew
i Cappuccino Freddo. Ofertę dopełnia dobrze dobrana propozycja słonych i słodkich przekąsek – w tym również w wariantach bezglutenowych i wegetariańskich. Oprócz tego w kawiarniach można nabyć także paczkowane kawy ziarniste, syropy do kaw oraz rozmaite akcesoria związane z marką, takie jak zaparzacze, kubki termiczne i ceramiczne.

Osoby, które nie znajdą czasu na chwilę odpoczynku w kawiarniach mogą delektować się ulubionym napojem w wersji na wynos. Do dyspozycji Gości, podobnie jak we wszystkich punktach sieci, funkcjonouje koncept „Bring your own Tumbler”, czyli po prostu – przyjdź z własnym kubkiem. 

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
7 sierpnia 2018

Podobne artykuły

W służbie przyszłym pokoleniom

19 października 2018

20 października już po raz czternasty na całym świecie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni (International Chefs Day), ustanowiony przez dr. Billy Gallaghera w 2004 r., wybitnego lidera, mentora i ówczesnego prezydenta Stowarzyszenia WACS/WorldChefs - mówi Joanna Ochniak, przewodnicząca Komitetu obchodów Światowego Dnia Szefa Kuchni w WorldChefs.

przeczytaj całość

Książę Karol przekazał pieniądze na Tatarską Jurtę

19 października 2018

Książę Karol przekazał pieniądze Dżanettcie Bogdanowicz, której restauracja Tatarska Jurta spaliła się w nocy z 30 kwietnia na 1 maja. Do pieniędzy dołączony był list ze słowami wsparcia. Nie ujawniono kwoty, którą książę przekazał restauratorce – informuje The National.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl