Nowy lokal Costa Coffee na krakowskim lotnisku | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Nowy lokal Costa Coffee na krakowskim lotnisku

Sieć kawiarni Costa Coffee kontynuuje plany rozwoju na rodzimym rynku i w doskonałym stylu podbija Kraków. Z końcem sierpnia, nowa Costa Coffee przywitała gości Lotniska Balice.

Po wyczekiwanym z niecierpliwością otwarciu 150. kawiarni Costa Coffee w kultowym Centralnym Domu Towarowym (CEDET) w Warszawie, przyszedł czas na kolejne królewskie miasto. Kraków doczekał się nowego lokalu Costa Coffee, którego otwarcie miało miejsce 28 sierpnia tego roku.

- W lipcu tego roku udało się nam otworzyć 150 kawiarnię Costa Coffee w Polsce. Po tym sukcesie nie zwalniamy tempa i kontynuujemy nasze plany ekspansji na krajowym rynku – tym razem otwieramy lokal
w ważnej lokalizacji w Krakowie, jakim jest drugie pod względem liczby obsługiwanych pasażerów w kraju lotnisko 
– mówi Andrzej Jackiewicz, Dyrektor Zarządzający Costa Coffee Europe

Po wdrożeniu nowego konceptu Costa Coffee FlyDining na lotnisku Chopina w Warszawie, Costa Coffee zdecydowała się na otwarcie kolejnej kawiarni w segmencie air, na Lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie-Balicach. Jest to jedno z największych lotnisk w Polsce. Nie mogło zatem zabraknąć kawiarni Costa Coffee dostosowanej do wysokich wymagań podróżujących gości, tu mogą liczyć na dobrze im znaną mistrzowsko parzoną kawę oraz ofertę gastronomiczną. Powierzchnia lokalu to ponad 120m2. W projekcie uwzględniono charakterystyczną już dla kawiarni Costa Coffee dekorację w postaci ledonu z grą słowną – tym razem z hasłem “KAWA I CZAS LECI”.

 

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
14 września 2018

Podobne artykuły

Veganmania w Warszawie

15 listopada 2018

Festiwal inicjatyw wegańskich - Veganmania po raz pierwszy od kilku lat zagości w stolicy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 25 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25. Event organizowany jest przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki i ma na celu promocję roślinnego stylu życia.

przeczytaj całość

Czystość w restauracji

15 listopada 2018

Otwierając własną restaurację zastanawiamy się, co tak naprawdę przyciągnie i przekona do nas klientów. Czy będzie to profil samego miejsca, wyróżniające się menu czy też lokalizacja - mówi Monika Leśniak, manager restauracji L’Entre Villes w Sopocie.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl