Artykuly | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Bogata oferta dla HoReCa na targach WorldFood Warsaw

22 marca 2018

Kuchnie różnych krajów, najlepsze produkty żywnościowe, specjalności regionalne, napoje i soki naturalne, słodkie i pikantne przekąski a wszystko pachnące ziołami i przyprawami z całego świata zaprezentowane przez znanych kucharzy – to wszystko czeka na Państwa podczas targów WorldFood Warsaw – 10-12 kwietnia w halach EXPO XXI Warszawa.

przeczytaj całość

Konkursy kulinarne podczas Mazury HoReCa – ostatni tydzień zgłoszeń

22 marca 2018

Trzecia edycja targów Mazury HoReCa to także trzecia edycja prestiżowych konkursów kulinarnych dla profesjonalistów i uczniów szkół gastronomicznych. Zainteresowani udziałem muszą się spieszyć, zgłoszenia można wysyłać tylko do 30 marca.

przeczytaj całość

5. Spotkanie Gastronomiczne Allfood 2018

21 marca 2018

Odbyło się w hotelu Aquarius SPA***** w Kołobrzegu. W ten sposób świętowano 5-lecie działalności firmy Allfood. W trakcie imprezy pokaz gastronomiczny poprowadził Karol Okrasa.

przeczytaj całość

Święto branży HoReCa

21 marca 2018

21-23 marca, w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. To wydarzenia na światowym poziomie, na których każdy związany z branżą HoReCa po prostu musi być!

przeczytaj całość

International Chef Culinary Cup

21 marca 2018

21 marca na Targach EuroGastro w Warszawie odbędzie się 3. edycja konkursu kulinarnego Chef Culinary Cup pod patronatem Jerzego Pasikowskiego, tym razem w odsłonie międzynarodowej, jako International Chef Culinary Cup.

przeczytaj całość

Goût de France/Good France

21 marca 2018

21 marca odbędzie się już 4. edycja Goût de France / Good France. Jej celem jest zjednoczenie szefów kuchni z pięciu kontynentów, by wspólnie obchodzić święto gastronomii francuskiej.

przeczytaj całość

Wręczenia nagród Aig Prix oraz Ars Coquinaria

21 marca 2018

16 marca w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród AIG PRIX oraz ARS COQUINARIA. W tegorocznej ceremonii udział wziął gość specjalny – hiszpański szef kuchni Paco Pérez wyróżniony łącznie 5 gwiazdkami Przewodnika Michelin. W gali uczestniczyli m.in. Dyrektor Generalna Ministerstwa Sportu i Turystyki Alicja Omięcka, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Paweł Orłowski, a także ambasadorowie Hiszpanii oraz Meksyku – krajów o niezwykle rozwiniętym poziomie gastronomii.

przeczytaj całość

Sfinks rozszerza usługę delivery

21 marca 2018

Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia i WOOK, systematycznie zwiększa zasięg dostaw do klienta. Obecnie zamówienia z dowozem realizowane są z ponad 30 restauracji w 12 miastach w Polsce - w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Białymstoku, Lublinie, Szczecinku i Gryficach. Sfinks zakłada, że do końca bieżącego miesiąca usługa będzie dostępna m.in. w Katowicach, Kaliszu i Koszalinie.

przeczytaj całość

McDonald’s zredukuje emisję gazów cieplarnianych

20 marca 2018

Światowa sieć restauracji ogłasza plan przeciwdziałania zmianom klimatycznym w ramach Science Based Targets initiative*. Plan zakłada, że do roku 2030 redukcja emisji gazów cieplarnianych z biur i restauracji sieci wyniesie 36%, a w odniesieniu do łańcucha dostaw 31%.

przeczytaj całość

Mille Miglia Storica 2018 i Cisowianka Perlage

19 marca 2018

Jedno z najważniejszych wydarzeń w międzynarodowym kalendarzu motoryzacyjnym zbliża się wielkimi krokami. Mille Miglia Storica 2018 wystartuje już 16 maja. Cisowianka Perlage ponownie będzie oficjalnym sponsorem głównym tego legendarnego wyścigu a w szranki z kierowcami z całego świata stanie Perlage Team.

przeczytaj całość

Strony

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl